Specializuotos paskolų brokerio paslaugos

+370-612-41425 info@paskolubrokeris.lt
 

Paskolų brokerio paslaugos

UAB „Paskolų brokeris” nuo 2005 m. padeda juridiniams asmenims, ūkininkams bei kitiems fiziniams asmenims gauti paskolas ar kitaip išspręsti finansavimo problemas. Tarpininkaujame bankuose, kredito unijose, lizingo bendrovėse bei kitose kredito įstaigose.

UAB „Paskolų brokeris” teikia paslaugas visoje Lietuvoje, daugiausiai klientų – Vilniaus, Kauno ir Panevėžio apskrityse.

Populiariausios UAB „Paskolų brokerio“ verslo klientų tarpe – paskolos, kurių palūkanas iki 95 proc. kompensuoja valstybė: mažiau reikia mokėti bankui, užstato vertė gali būti net 5-ius kartus mažesnė nei paskolos suma – tai paskolos su UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) ar su “Žemės ūkio paskolų garantijų fondo” garantijomis. Šios paskolos apyvartinėms lėšoms, paskolos įrangai, paskolos nekilnojamojo turto įsigijimui, paskolos technikai ir transporto priemonėms įsigyti.

Taip pat padedame refinansuotis ar kitaip pertvarkyti turimus įsipareigojimus kredito įstaigoms. Klientams, susiduriantiems su kreditavimo poreikiu:

  • Teikiame nemokamas konsultacijas;
  • Nemokamai parenkame tinkamiausią finansavimo būdą;
  • Parengiame verslo planus, investicinius projektus;
  • Parengiame paraiškas ir kitą reikiamą dokumentaciją finansų įstaigoms (bankams, kredito unijoms ar lizingo kompanijoms) ir garantijų (INVEGA, ŽŪPGF) gavimui.
  • Nemokamai konsultuojame kredito sutarčių sudarymo klausimais.

Fiziniams asmenims (įskaitant dirbantiems užsienyje) padedame gauti paskolas su užstatu – vartojimui, būsto – buto, namo – ar kito nekilnojamojo turto įsigijimui.

Taikome labai lanksčia kainodarą – už paslaugas klientai moka tik gavę paskolą arba paskolą su INVEGA / ŽŪPGF garantija (išskyrus labai rizikingus projektus). Paskolų brokerio paslaugomis nuo įkūrimo pasinaudojo beveik 300 klientų. Klientų ratas, pasinaudojęs šiomis paslaugomis, yra labai įvairus – projektų sumos svyruoja nuo 25 000 EUR iki 7 000 000 EUR. Didžioji dalis klientų, pasinaudoję “Paskolų brokerio” paslaugomis kartą, naudojasi ir toliau bei rekomenduoja kitiems.